Aktualności

Wyszukiwarka

Wybierz rok

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY KOTŁA C.O.

Szkoła Podstawowa w Górkach Dużych zaprasza do udziału w prowadzonym postępowaniu dotyczącym sprzedaży kotła c.o. Załączniki do pobrania poniżej. Prosimy o złożenie oferty na zakup kotła c.o. zgodnie z zamieszczonym formularzem ofertowym.

Wykaz podręczników

Prosimy o zapoznanie się z wykazem podręczników na rok szkolny 2015/16

Rekrutacja do przedszkola i kl.I

Rozpoczynamy rekrutację do przedszkola i kl. I. Prosimy o zapoznanie się z poniższym załącznikiem. Szczegółowe informacje w skretariacie szkoły.

Dzień pluszowego misia

25 listopada świętowano w naszym przedszkolu "Dzień pluszowego misia". To było naprawdę wielkieświęto...

Sprawdzian szóstoklasisty

Naszych szóstoklasistów czeka sprawdzian w nowej formule. W całej Polsce odbędzie się 1 kwietnia 2015r. Poniżej podajemy linki do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi i Warszawie, gdzie można zapoznać się ze szczegółówymi informacjami nt. sprawdzianu. Zachęcamy Rodzicówi uczniów do zapoznania się...

Zebranie z rodzicami

W piątek 21.11.2014r. o godz. 14.30 odbędzie się spotkanie edukatorek prowadzących Szkolny Ośrodek Kariery z rodzicami uczniów kl. IV-VI biorących udział w projekcie "Szkoła daje szansę uczniom w gminie Tuszyn". Serdecznie zapraszamy!

Ślubowanie I kl.

23 pażdźiernika odbyło się w naszej szkole ślubowanie pierwszaków. Zobaczcie sami, jaka to była uroczystość...

SKO

W bieżącym roku szkolnym klasa III pod opieką pani Katarzyny Wróblewskiej kontynuuje działania podejmowane w ramach programu pod hasłem:"Od grosika do złotówki". Jest to projekt z zakresu edukacji finansowej i bezpieczeństwa skierowany do uczniów I etapu kształcenia w szkole podstawowej. W ramach programu uczniowie podróżują...

Halloween

W piątek 7 listopada odbyła sie w nazsej szkole dyskoteka z okazji święta obchodzonego w krajach anglojęzycznych - Halloween. Były różne strachy, przebierańcy, dynie i przepowiednie ale przede wszystkim dobra zabawa wkolorowej scenerii. Do zobaczenia na Andrzejkach!

Święto Niepodległości

W dniu 11 listopada przedstawiciele naszej społeczności szkolnej - Dyrektor szkoły, poczet sztandarowy, niektorzy nauczyciele - wzięli udział w uroczystch parafialno - gminnych obchodach Święta Niepodległości. Uroczystość odbyła się w kościele w Tuszynie Lesie.

Zatrzymaj banner przewijany
zapraszamy na naszą nową stronę www::Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych::Rekrutacja - szczegóły w zakładce Komunikaty i w Aktualnościach::zapraszamy na naszą nową stronę www::Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych::Rekrutacja - szczegóły w zakładce Komunikaty i w Aktualnościach::